Sedmý sraz pro přihravače a blokaře
Lednový kemp chlapecké akademie U16 byl zaměřený na přihrávku, především plachtícího podání a útok blokařů.
Po většinu dne byla šestnáctka hráčů rozdělená na dvě části. Smečaři a libera se věnovali přihrávce. Převažovala přihrávka plachty, v menší míře jsme pak přijímali tvrdý rotovaný servis. Soustředili jsme se na příjem mimo osu těla a snažili se myslet na zařazení split stepu před přihrávku. Dalším tématem pro přihravače byly navazující činnosti na přihrávku, tedy přesun do správného místa k útoku a vykrývka.
Hlavní náplní blokařů byl útok, a to především hledání správného místa pro rozběh, časování útoků a souhra s nahrávači.
Na závěr celého tréninkového dne jsme tradičně vše natrénované přenesl do dohrávek v šestkách.
Z útoku do obrany
Hlavním tématem srazu, který se konal v úterý 7.4. byl přechod z útoku do obrany







